Filter
Stäng

Fiber

Visa som
Sortering
Visa per sida

APC

APC - Seriell kabel - RJ-45 (hane) till DB-9 (hona) - 2 m
245,00 kr

Belkin

Belkin - Nätverkskabel - LC/PC-multiläge (hane) till SC/PC multiläge (hane) - 2 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - B2B
189,00 kr

C2G

C2G - Patch-kabel - LC multiläge (hane) - LC multiläge (hane) - 7 m - fiberoptisk - 62,5/125 mikron
239,00 kr

C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)

C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 2 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå
259,00 kr

C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)

C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 3 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå
285,00 kr

C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)

C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 5 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå
329,00 kr

C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)

C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 1 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå
239,00 kr

C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)

C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 7 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå
379,00 kr

C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)

C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 10 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå
449,00 kr