Filter
Stäng

Koppar (TP, Coax)

Visa som
Sortering
Visa per sida

2920 0.5m Stacking Cable

1 135,00 kr
I lager

2m OM4 MPO female to MPO female Type B

2m OM4 MPO female to MPO female Type B
2 095,00 kr
Ej i lager, beräknat 2022-07-01

AMD EPYC 7402

AMD EPYC 7402 - 2.8 GHz - 24-kärnig - för ProLiant XL675d Gen10 Plus
38 325,00 kr
Ej i lager, beräknat 2022-08-01

AMD FirePro S7150 x2 Accelerator Kit

AMD FirePro S7150 x2 Accelerator Kit - GPU-beräkningsprocessor - 2 GPU - FirePro S7150 x2 - 16 GB GDDR5 - PCIe 3.0 x16 - fläktlös - för Nimble Storage dHCI Large Solution with HPE ProLiant DL380 Gen10, ProLiant DL380 Gen10
44 785,00 kr
Ej i lager, beräknat 2022-07-11

APC

APC - Patch-panel - CAT 6 - 24 portar - TAA-kompatibel - för P/N: SRT8KXLJ, SURT20KUXI-IN
2 325,00 kr
I lager

APC

APC - Seriell kabel - DB-9 (hane) till DB-9 (hona) - 1.8 m - för P/N: SRV1KA-TW, SRV1KI-TW, SRV2KA-TW, SRV2KI-TW, SRV3KA-TW, SRV3KI-TW, SRV6KI-TW
575,00 kr
Ej i lager, beräknat 2022-07-11

APC

APC - Seriell kabel - DB-9 (hane) till DB-9 (hona) - 4.6 m - för P/N: SRV1KA-TW, SRV1KI-TW, SRV2KA-TW, SRV2KI-TW, SRV3KA-TW, SRV3KI-TW, SRV6KI-TW
749,00 kr
Ej i lager, beräknat 2022-07-11