Filter
Stäng

Koppar (TP, Coax)

Visa som
Sortering
Visa per sida

2m OM4 MPO female to MPO female Type B

2m OM4 MPO female to MPO female Type B
1 844,00 kr
Ej i lager, beräknat 2022-10-11

AMD FirePro S7150 x2 Accelerator Kit

AMD FirePro S7150 x2 Accelerator Kit - GPU-beräkningsprocessor - 2 GPU - FirePro S7150 x2 - 16 GB GDDR5 - PCIe 3.0 x16 - fläktlös - för Nimble Storage dHCI Large Solution with HPE ProLiant DL380 Gen10, ProLiant DL380 Gen10
35 828,00 kr
Ej i lager, beräknat 2022-10-18

APC

APC - Patch-panel - CAT 6 - 24 portar - TAA-kompatibel - för P/N: SRT8KXLJ, SURT20KUXI-IN
1 892,00 kr
I lager

APC

APC - Seriell kabel - DB-9 (hane) till DB-9 (hona) - 1.8 m - för P/N: SRV1KA-TW, SRV1KI-TW, SRV2KA-TW, SRV2KI-TW, SRV3KA-TW, SRV3KI-TW, SRV6KI-TW
468,00 kr
Ej i lager, beräknat 2022-10-18

APC

APC - Seriell kabel - DB-9 (hane) till DB-9 (hona) - 4.6 m - för P/N: SRV1KA-TW, SRV1KI-TW, SRV2KA-TW, SRV2KI-TW, SRV3KA-TW, SRV3KI-TW, SRV6KI-TW
608,00 kr
Ej i lager, beräknat 2022-10-18

APC

APC - Patch-panel - CAT 6 - 48 portar - TAA-kompatibel - för P/N: SRT8KXLJ, SURT20KUXI-IN
3 332,00 kr
I lager

APC Data Distribution Cable

APC Data Distribution Cable - Nätverkskabel - TAA-kompatibel - RJ-45 (hona) till RJ-45 (hona) - 13.7 m - UTP - CAT 6 - svart
3 348,00 kr
Ej i lager, beräknat 2023-01-11

APC Data Distribution Cable

APC Data Distribution Cable - Nätverkskabel - TAA-kompatibel - RJ-45 (hona) till RJ-45 (hona) - 8.8 m - UTP - CAT 6 - svart
2 660,00 kr
Ej i lager, beräknat 2023-01-11

APC Data Distribution Cable

APC Data Distribution Cable - Nätverkskabel - TAA-kompatibel - RJ-45 (hona) till RJ-45 (hona) - 1.5 m - UTP - CAT 6 - svart
1 679,00 kr
Ej i lager, beräknat 2023-01-11