Filter
Stäng

Mediakonverterare

Visa som
Sortering
Visa per sida

D-Link DMC 1000

D-Link DMC 1000 - Modulär expansionsenhet
4.019,00 kr 3.719,00 kr

D-Link DMC 300SC

D-Link DMC 300SC - Fibermediekonverterare - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC-läge (multi-mode) - upp till 2 km
965,00 kr 875,00 kr

D-Link DMC 515SC

D-Link DMC 515SC - Fibermediekonverterare - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC enkelläge - upp till 15 km
1.635,00 kr 1.485,00 kr

D-Link DMC 700SC

D-Link DMC 700SC - Fibermediekonverterare - GigE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / SC-läge (multi-mode) - upp till 550 m
1.799,00 kr 1.635,00 kr

D-Link DMC 810SC

D-Link DMC 810SC - Fibermediekonverterare - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-T - RJ-45 / SC enkelläge - upp till 10 km
3.605,00 kr 3.335,00 kr

Hpe HP FlexFabric 534FLR-SFP+ -Nätverksadapter PCI Exp

Not: Återtagen ny produkt i HP-förpackning, full garanti
4.139,00 kr