Filter
Stäng

Tillbehör

Visa som
Sortering
Visa per sida

Dell

Dell - Direktkopplingskabel - SFP+ till SFP+ - 5 m - dubbelaxlad - för Force10, Networking C7004, S6000, PowerConnect 55XX, 62XX, 70XX, 81XX, PowerEdge VRTX
740,00 kr

Dell

Dell - Kabelhanteringsarm - 1U - för PowerEdge R320, R420, R620, PowerVault DL4000, PowerEdge R330, R430, R440, R630, R640
408,00 kr

Dell

Dell - Kabelhanteringsarm - 2U - för Compellent SC8000, Precision Rack 7910, PowerEdge R530, R540, R730, R740, R830
495,00 kr

Dell

Dell - Kabelhanteringsarm - 3U - för PowerEdge T320, T330, T420, T430, T610, T620, T630, T710, VRTX, VRTX M520, VRTX M620
724,00 kr

Dell

Dell - Direktkopplingskabel - QSFP+ (hane) till QSFP+ (hane) - 50 cm - dubbelaxlad - för Force10, Networking C7004, C7008, C9010, S4810, S5000, S6000, S6010, Networking S4048
903,00 kr

Dell

Dell - Stackningskabel - 50 cm - för Networking C1048, N2024, N2048, N3024, N3048, PowerConnect M8024, Networking N3132
316,00 kr

Dell 100GbE Passive Direct Attach Breakout Cable

Dell 100GbE Passive Direct Attach Breakout Cable - Direktkopplingskabel - QSFP28 till SFP28 - 1 m - för Networking S6100-ON, Networking Z9100-ON, PowerEdge C6420, R640, R740, R740xd, R940
2.820,00 kr

Dell 10GbE Direct Attach

Dell 10GbE Direct Attach - Direktkopplingskabel - SFP+ (hane) till SFP+ (hane) - 50 cm - dubbelaxlad - för Networking C1048, S6010, Networking N3132, S4048, X1026, X1052, PowerEdge R430, R830
175,00 kr

Dell 40GbE

Dell 40GbE - Nätverkskabel - LC till MTP - 5 m - fiberoptisk - för Force10, Networking N2024, N2024P, N4064F, S6000, S6000-ON, S6010-ON, Networking S4048-ON
2.487,00 kr