Filter
Stäng

Tillbehör

Visa som
Sortering
Visa per sida

Cisco

Cisco - Tillbehörssats för nätverksenhet
599,00 kr

Cisco

Cisco - Luftflödesförlängningsmanschett till nätverksenhet - 1U - för Nexus 2332TQ 10GE, 2348TQ 10GE, 2348UPQ 10GE
903,00 kr

Cisco

Cisco - X2-mottagar/sändarmodul - 10 GigE - 10GBase-LR - SC/PC enkelläge - upp till 10 km - 1310 nm - för Cisco 8, Catalyst 3560E, 3750E, 4500, 4948 10, ME 4924, Supervisor Engine II-Plus-10
20.268,00 kr 19.303,00 kr

Cisco

Cisco - Rackmonteringspaket - för Nexus 93128TX, 9396PX, 9396PX Hot Air Exhaust
300,00 kr

Cisco

Cisco - Strömkabel - 1.5 m - för PWR-RPS2300= (Catalyst 3K-E, 2960 PoE Switchar och ISR G2)
932,00 kr

Cisco

Cisco - Strömkabelhållare - för Catalyst Compact 3560-C PD PSE, 3560C-12PC-S, 3560C-8PC-S, 3560CG-8PC-S, 3560CG-8TC-S
152,00 kr

Cisco

Cisco - Fläktmagasin - för Nexus 93128TX, 9332PQ, 9336PQ ACI Spine, 9372PX, 9396PX, 9396PX Hot Air Exhaust
1.496,00 kr

Cisco 4200 WACV

Cisco 4200 WACV - Nätaggregat (insticksmodul) - AC 110/200 V - 4200 Watt - för Catalyst 4503, 4506, 4507R, 4510R
19.188,00 kr

Cisco Cable Guard for 3560-C and 2960-C

Cisco Cable Guard for 3560-C and 2960-C - Kabelskydd - för Catalyst Compact 2960, 2960C-12, 3560, 3560C-12
276,00 kr