Filter
Stäng

Transceivers (GBIC/SFP)

Visa som
Sortering
Visa per sida

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module SingleMode 3rd Party

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module SingleMode 3rd Party
575,00 kr

1000BASE-T SFP Third Party

1000BASE-T SFP Third Party
631,00 kr

Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVR

Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVR
1.276,00 kr 1.159,00 kr

Brocade

Brocade - SFP+ sändar/mottagarmodul - Fibre Channel - för Flex System Enterprise Chassis 8721
2.492,00 kr

Brocade

Brocade - SFP+ sändar/mottagarmodul - 16 Gb fiberkanal (LV) - Fibre Channel - upp till 10 km
30.735,00 kr

Brocade

Brocade - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - för Brocade 7800 Extension Switch, VDX 6720, 6730, 6740, 6740T, 6740T-1G
2.428,00 kr

Brocade

Brocade - SFP+ sändar/mottagarmodul - 8 Gb fiberkanal (SW) - för Brocade 300, 5100, 5300, 65XX, 7800, DCX Backbone, DCX-4S, Encryption SAN Switch, VDX 6730
1.911,00 kr

Brocade

Brocade - SFP+ sändar/mottagarmodul - 8 Gb fiberkanal (SW) - fiberoptisk - för BladeCenter E 8677, H 8852, HT 8740, HT 8750
1.820,00 kr