Filter
Stäng

Transceivers (GBIC/SFP)

Visa som
Sortering
Visa per sida

Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVR

Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVR
1.779,00 kr 1.615,00 kr

Brocade

Brocade - SFP+ sändar/mottagarmodul - Fibre Channel - för Flex System Enterprise Chassis 8721
3.209,00 kr

Brocade

Brocade - SFP+ sändar/mottagarmodul - 8 GB fiberkanal (LV) - Fibre Channel - upp till 10 km
27.755,00 kr

Brocade

Brocade - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - för Brocade 7800 Extension Switch, VDX 6720, 6730, 6740, 6740T, 6740T-1G
3.055,00 kr

Brocade

Brocade - SFP+ sändar/mottagarmodul - 8 Gb fiberkanal (SW) - för Brocade 300, 5100, 5300, 65XX, 7800, DCX Backbone, DCX-4S, Encryption SAN Switch, VDX 6730
2.525,00 kr

Brocade

Brocade - SFP+ sändar/mottagarmodul - 16 Gb fiberkanal (LV) - Fibre Channel - upp till 10 km
39.145,00 kr

Brocade 10Gb SFP+ SR Optical Transceiver

Brocade 10Gb SFP+ SR Optical Transceiver
10.255,00 kr