Filter
Stäng

BROADCOM

Visa som
Sortering
Visa per sida

1M U.2 Enb Cable HD SFF-8643 to SFF8654

1M U.2 Enb Cable HD SFF-8643 to SFF8654
725,00 kr
Ej i lager, beräknat 2022-11-17

Avago

Avago - QSFP28 sändar-/mottagarmodul - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-SR4 - MPO multiläge - 850 nm
1 865,00 kr
I lager

Avago AFBR-710SMZ

Avago AFBR-710SMZ - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - 10GBase-SR, 10GBase-SW - LC multiläge - upp till 400 m - 850 nm
295,00 kr
I lager

Avago AFBR-735SMZ

Avago AFBR-735SMZ - SFP28 sändar-/mottagarmodul - 25 Gigabit LAN - 25GBase-SR - LC multiläge - upp till 100 m - 850 nm
879,00 kr
I lager

BCM5719-4P

BCM5719-4P - 4 x 1GbE PCIe NIC
1 735,00 kr
I lager

Broadcom

Broadcom - Intern SAS-kabel - 1x8 Slim SAS (SFF-8654) (hane) till 1x8 Slim SAS (SFF-8654) - 1 m
929,00 kr
Ej i lager, beräknat 2022-06-23

Broadcom

Broadcom - Intern SAS-kabel - 1x8 Slim SAS (SFF-8654) (hane) till 2x4 Slim SAS (SFF-8654) - 1 m
929,00 kr
I lager

Broadcom

Broadcom - Intern SAS-kabel - Slim SAS (SFF-8654) (hane) till U.2 (SFF-8639) - 1 m
739,00 kr
I lager

Broadcom

Broadcom - Intern SAS-kabel - 1x8 Slim SAS (SFF-8654) (hane) till OCuLink (SFF-8612) - 1 m
929,00 kr
I lager