Sök

Repeatrar & Transceivrar

Visa som Rutnät Lista
Sortering
Visa per sida

25GBASE-SR SFP SL Module

25GBASE-SR SFP SL Module
6 209,00 kr
I lager

Airtame 2 is a wireless device that provides a user-friendly all-in-one screen collaboration platform, making the most out of screens around offices, schools, and campuses.Enjoy quick wireless screen sharing and informative digital signage on any display.

Airtame 2 is a wireless device that provides a user-friendly all-in-one screen collaboration platform, making the most out of screens around offices, schools, and campuses.Enjoy quick wireless screen sharing and informative digital signage on any display.
8 535,00 kr
I lager

APC KVM 2G SERVER MODULE, DVI WITH VIRTUAL MEDIA AND CAC

APC KVM 2G SERVER MODULE, DVI WITH VIRTUAL MEDIA AND CAC - Förlängare för tangentbord/video/mus - USB - TAA-kompatibel - för P/N: KVM0108A, KVM0116A, KVM0216A, KVM1116P, KVM-BN001
2 600,00 kr
Ej i lager, beräknat 2024-07-01

APC KVM Console Extender

APC KVM Console Extender - Förlängare för tangentbord/video/mus - TAA-kompatibel - för P/N: AR3106SP, SMX1000C, SMX1500RM2UC, SMX1500RM2UCNC, SMX750C, SMX750CNC, SRT5KRMXLW-TW
3 905,00 kr
Ej i lager, beräknat 2024-07-01

APC KVM PS/2 VM Server Module

APC KVM PS/2 VM Server Module - Förlängare för tangentbord/video/mus/USB - PS/2 - TAA-kompatibel - för KVM 2G Enterprise Analog, Enterprise Digital/IP
1 889,00 kr
Ej i lager, beräknat 2024-07-01

APC PS/2 Server Module

APC PS/2 Server Module - Förlängare för tangentbord/video/mus - PS/2 - TAA-kompatibel - för KVM 2G Enterprise Analog, Enterprise Digital/IP
1 565,00 kr
Ej i lager, beräknat 2024-07-01

APC Serial Server Module

APC Serial Server Module - Förlängare för tangentbord/video/mus - USB - TAA-kompatibel - för KVM 2G Enterprise Analog, Enterprise Digital/IP
1 539,00 kr
Ej i lager, beräknat 2024-07-01

APC Server Module

APC Server Module - Förlängare för tangentbord/video/mus - USB - TAA-kompatibel - för KVM 2G Enterprise Analog, Enterprise Digital/IP
1 885,00 kr
Ej i lager, beräknat 2024-07-01

APC Server Module

APC Server Module - Förlängare för tangentbord/video/mus - USB - TAA-kompatibel - för KVM 2G Enterprise Analog, Enterprise Digital/IP
1 545,00 kr
I lager

APC Server Module

APC Server Module - Förlängare för tangentbord/video/mus - USB - TAA-kompatibel - för KVM 2G Enterprise Analog, Enterprise Digital/IP
2 075,00 kr
Ej i lager, beräknat 2024-07-01

Avago AFBR-735SMZ

Avago AFBR-735SMZ - SFP28 sändar-/mottagarmodul - 25GbE - 25GBase-SR - LC multiläge - upp till 100 m - 850 nm
1 075,00 kr
Ej i lager, beräknat 2024-07-03

Barco ClickShare C-5

Barco ClickShare C-5 - Trådlös ljud-/videoförlängare - 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5 - upp till 30 m
11 429,00 kr
I lager
Filter
Sort
display