Filter
Stäng

C2G

Visa som
Sortering
Visa per sida

Cbl/1.8M Displayport Extension M/F Blk

Cbl/1.8M Displayport Extension M/F Blk
739,00 kr

HDMI Extender Female to Female 4K60

HDMI Extender Female to Female 4K60
1.005,00 kr

Legrand

Legrand - Hubb - 2 x SuperSpeed USB 3.0 + 1 x USB-C + 1 x USB-C (strömleverans) - skrivbordsmodell
1.615,00 kr

Legrand Dell Force10 GP-SFP2-1S 1000Base-SX SFP Transceiver TAA

Legrand Dell Force10 GP-SFP2-1S 1000Base-SX SFP Transceiver TAA - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: Dell Force10 GP-SFP2-1S) - GigE - 1000Base-SX - LC multiläge - upp till 550 m - 850 nm - TAA-kompatibel - för Dell Force10 Series CB, F
1.235,00 kr

Legrand Dell Force10 GP-SFP2-1T 1000Base-TX SFP Transceiver TAA

Legrand Dell Force10 GP-SFP2-1T 1000Base-TX SFP Transceiver TAA - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: Dell Force10 GP-SFP2-1T) - GigE - 1000Base-TX - RJ-45 - upp till 100 m - TAA-kompatibel - för Dell Force10 Series CB, Force10 Series ED
1.719,00 kr

Legrand Dell Force10 GP-SFP2-1Y 1000Base-LX SFP Transceiver TAA

Legrand Dell Force10 GP-SFP2-1Y 1000Base-LX SFP Transceiver TAA - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: Dell Force10 GP-SFP2-1Y) - GigE - 1000Base-LX - LC enkelläge - upp till 10 km - 1310 nm - TAA-kompatibel - för Dell Force10 P1 Security
1.415,00 kr

Legrand HP J4859C Compatible 1000Base-LX SMF SFP mini-GBIC Transceiver TAA

Legrand HP J4859C Compatible 1000Base-LX SMF SFP mini-GBIC Transceiver TAA - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: HP J4859C) - GigE - 1000Base-LX - LC enkelläge - upp till 10 km - 1310 nm - TAA-kompatibel - för HPE 1700, 2610, 93XX, Switc
1.419,00 kr

Legrand USB-C All-in-One Travel Dock with 4K HDMI, VGA, Ethernet, USB, SD Card Reader and Power Delivery

Legrand USB-C All-in-One Travel Dock with 4K HDMI, VGA, Ethernet, USB, SD Card Reader and Power Delivery - Dockningsstation - USB-C 3.1 / Thunderbolt 3 - VGA, HDMI - GigE
2.755,00 kr

Power Cord/0.9M DisplayPort to HDMI Cabl

Power Cord/0.9M DisplayPort to HDMI Cabl
695,00 kr